Przemysł 4.0: Technologie przyszłości”Przemysł 4.0: Technologie przyszłości” Seminarium na Targach STOM 2023

Przemysł 4.0 to jedno z najważniejszych haseł ostatnich lat. Co się za tym kryje i jakie korzyści może nam przynieść? Tym zagadnieniom będzie poświęcony cykl krótkich seminariów zorganizowanych przez SIMP Oddział w Kielcach i Targi Kielce.

Już niebawem odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży obróbki metali i technologii przemysłowych w Europie Środkowo-Wschodniej – STOM 2023 w Targach Kielce. W dniach 28-31 marca 2023 r. Kielce będą gościć największych producentów maszyn, urządzeń i narzędzi z całego świata.

Targi STOM to nie tylko okazja do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi i trendami w branży, ale również doskonała platforma do nawiązywania kontaktów biznesowych oraz wymiany wiedzy i doświadczeń. To wydarzenie, na którym spotkasz ekspertów z branży, którzy udzielą Ci porad i odpowiedzą na Twoje pytania dotyczące produkcji, automatyki, robotyki i innych dziedzin związanych z przemysłem. Najlepszą okazją, aby porozmawiać o nowoczesnych technologiach i posłuchać o innowacjach jest wzięcie udziału w wydarzeniach towarzyszących, jak nasze seminarium „Przemysł 4.0: Technologie przyszłości”. Poniżej podrzucamy rozkład jazdy i tematy, które będą prezentowane.

11:00 FANUC Polska: „FANUC – znajdź swoją drogę do IoT”

11:30 Mahr Polska: „Akwizycja danych z ręcznych narzędzi pomiarowych oraz innowacyjny, półautomatyczny, przenośny system do pomiaru chropowatości”

12:00 Sandvik Coromant: “Jak Przemysł 4.0 wspiera działania proekologiczne i oszczędności w obszarze wytwarzania?”

12:30 DBR77 Robotics: „Ryzyko długu technologicznego w polskich przedsiębiorstwach produkcyjnych”

13:00 Siemens: „SINUMERIK ONE i nowoczesne metody przygotowania produkcji CNC”

13:30 Mitsubishi Electric: „Digitalizacja nie zawsze musi być skomplikowana”

14:00 MST 4.0 sp. z o.o. : „INNOWACJE W PRZEMYŚLE – Czas na zrobotyzowane szlifowanie”

14:30 Vobitrade/SNG: „Industry 4.0 *Digitalization of resistance spot welding production with visualization SNG SCADA * Digital factory”

Więcej o konferencji – TUTAJ

Seminarium odbędzie się 29 marca (drugi dzień targów STOM) w sali konferencyjnej E-3 w pawilonie E od godziny 11:00 i jest bezpłatne dla uczestników.  

Organizator wydarzenia: Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich Oddział Kielce i Targi Kielce. 

 Artykuł w ramach współpracy partnerskiej z SIMP Oddział Kielce – nie sponsorowany. e-cnc-art.com ze swojej strony zaprasza serdecznie na to wydarzenie.