(R)EWOLUCJA PRZEMYSŁOWA – Czy transformacja cyfrowa jest odpowiedzią na kryzys?

UWAGA! ALERT! Czytajcie uważnie, bo nie będę powtarzać! Jeżeli chcecie wiedzieć w którym kierunku podążają trendy przemysłu, posłuchać specjalistów z dziedzin robotyzacji transformacji cyfrowej i być na czasie w temacie najnowszych technologii to uprzejmie donoszę, że zapowiada się niesamowicie interesująca konferencja on-line. Udział jest bezpłatny. Wszystkie dodatkowe informacje znajdziecie w artykule poniżej.

2 edycja konferencji (R)EWOLUCJA PRZEMYSŁOWA już w marcu!

14 – 15 marca 2022 odbędzie się konferencja

(R)ewolucja przemysłowa. Czy transformacja cyfrowa jest odpowiedzią na kryzys?

Jest to wyjątkowe wydarzenie na mapie wydarzeń w Polsce – podczas konferencji spotkają się najważniejsi przedstawiciele świata polskiej robotyzacji i zarządzania, aby podzielić się swoją wiedzą na temat istniejącej i dostępnej technologii w obszarze robotyzacji oraz szeroko pojętej transformacji cyfrowej.

Więcej o konferencji – TUTAJ

Czy transformacja digitalna jest odpowiedzią na kryzys, który dotyka nas w coraz większym stopniu? Podczas wydarzenia poznamy argumenty za i przeciw wdrażaniu nowych technologii oraz konkretne metody i narzędzia, dzięki którym przedsiębiorcy wprowadzą swoją firmę na drogę digitalnego rozwoju. 

Organizatorzy zadbali, aby stworzyć przestrzeń służącą wymianie wiedzy i doświadczenia między praktykami, którzy przekażą praktyczną wiedzę odnośnie istniejących i dostępnych technologii. 

Na jakie pytania uczestnicy znajdą odpowiedzi?

 • Jakie wyzwania i przeszkody stoją na drodze do cyfryzacji?
 • Z jakimi problemami mierzą się polscy przedsiębiorcy w dobie kryzysu?
 • Czy jesteśmy gotowi stawić czoła zmiennej sytuacji ekonomicznej?
 • Jak robotyzacja może pomóc przedsiębiorstwom produkcyjnym w czasie kryzysu?

Kto jest odbiorcą konferencji?

Wszyscy, którzy dostrzegają konieczność robotyzacji swojego zakładu, szukają wskazówek, pomocy lub inspiracji w jaki sposób rozpocząć ten proces – Prezesi, Dyrektorzy, Kierownicy Projektów, Szefowie Produkcji, Działy R&D, HR.

Czego uczestnicy mogą się spodziewać?

 • 8 modułów tematycznych – Cała wiedza nt. digitalizacji na wyciągnięcie ręki
 • Praktyczna wiedza z zakresu istniejącej i dostępnej technologii
 • Spotkania eksperckie – z najważniejszymi przedstawicielami świata przemysłu i biznesu
 • Sesje Q&A – Zadawaj pytania i uczestnicz w bieżących dyskusjach
 • Wyjątkowa przestrzeń służąca wymianie wiedzy i doświadczenia między praktykami
 • Networking – nawiąż nowe wartościowe relacje biznesowe
 • Praktyczne warsztaty i narzędzia gotowe do zastosowania w Twojej firmie 

Cała konferencja odbywa się w formule online i jest bezpłatna dla uczestników.  

Organizator wydarzenia: Platforma DBR77. 

DBR77 wyznacza standardy w procesie digitalizacji  – „Wiemy dokładnie z jakimi problemami borykają się przedsiębiorcy chcący wkroczyć na ścieżkę transformacji cyfrowej. Dzięki Nam, będziesz dokładnie wiedzieć, czy jesteś na początku, w połowie czy na końcu ścieżki oraz jak wybrać właściwy kierunek Twojego digitalnego rozwoju” Platforma DBR77 ma jeden cel – przeprowadzić przedsiębiorcę przez cały proces transformacji cyfrowej – od budowy Mapy Rozwoju Digitalnego, programy finansowania, nowe technologie aż po wdrożenie procesu robotyzacji

 Artykuł w ramach współpracy partnerskiej z Platformą DBR77– nie sponsorowany. e-cnc-art.com ze swojej strony zaprasza serdecznie na to wydarzenie.