Weź udział w targach i zdobądź dofinansowanie – webinarium Targów Kielce

Wszyscy, którzy myślą o udziale w międzynarodowych wydarzeniach wystawienniczych mogą ubiegać się o dofinansowanie w wysokości do 800 tys. zł. z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Targi Kielce zapraszają przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw do udziału
w webinarium pn. „Internacjonalizacja MŚP”, które odbędzie się w piątek, 16 kwietnia od 10:00 do 11:00. Wydarzenie transmitowane będzie na kanale Facebook i YouTube Targów Kielce. Podczas webinarium będzie można dowiedzieć się więcej o dofinansowaniu, jakie oferuje Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Wśród zadań, które będzie można realizować za pozyskane środki znajduje się m.in. udział w międzynarodowych targach, wystawach lub misjach gospodarczych.

W spotkaniu wezmą udział dr Andrzej Mochoń, prezes zarządu Targów Kielce oraz Joanna Werner, doradca ds. projektów inwestycyjnych w firmie świadczącej usługi doradztwa gospodarczego ADM Group.

– Podczas spotkania uczestnicy będą mogli dowiedzieć się, w jaki sposób wypełnić wniosek, jakie należy przygotować dokumenty oraz jakie warunki należy spełnić, aby móc starać się
o dofinansowanie, które może wynieść nawet 800 000 zł – mówi dr Andrzej Mochoń, prezes zarządu Targów Kielce.

Celem konkursu Internacjonalizacja MŚP jest sfinansowanie kosztów wprowadzenia na nowe rynki zagraniczne produktów lub usług firm działających na obszarze województw: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego i podkarpackiego.

Pula środków w konkursie to 50 000 000 zł.

Aktualność o webinarze pod linkiem: https://www.targikielce.pl/o-firmie/aktualnosci/targi-kielce-o-mozliwosci-pozyskania-dofinansowania-przez-wystawcow,19077

Zarejestruj się:  https://www.targikielce.pl/webinar-internacjonalizacja-msp-formularz

Artykuł w ramach współpracy partnerskiej z Targami Kielce – nie sponsorowany. e-cnc-art.com ze swojej strony zaprasza serdecznie na to webinarium.