Nie wszystko da się wyprodukować – e-cnc-art.com wspiera szczytny cel

honorowe krwiodawstwo

Zarówno autor tej strony jak i jej odwiedzający mają kontakt z rożnymi branżami przemysłu. Rozwój i innowacyjność, nowe technologie, rozwiązywanie problemów, wyzwania technologiczne na co dzień…

I właśnie to najbardziej może uświadomić, że chociaż teraz pracuję z technologiami, które jeszcze nie tak dawno były przyszłością (wydawałoby się daleką), to jednak mimo tak wspaniałego rozwoju nauki są „rzeczy”, których nie potrafimy jeszcze wyprodukować. I to „rzeczy” potrzebne dla ratowania zdrowia i życia wielu ludzi.

Piszę oczywiście o krwi, która jest cennym darem ludzi dobrego serca. Ponieważ temat jest mi bliski i sam jestem dawcą, chcę, aby moja strona przysłużyła się temu celowi. Chcę zachęcić wszystkich czytelników e-cnc-art.com aby oddali krew. Okres wakacyjny, kiedy wszyscy wyjeżdżają, niestety sprzyja niedoborom. Pamiętajmy również, że jest to okres wzmożonego ruchu na drogach a więc i wypadków.

Tak więc, jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście, to zachęcam, aby oddać krew. Jeżeli nasze zdrowie na to pozwala, nie powinniśmy się wahać. A tym co już to zrobili – DZIĘKUJĘ.

P.S. Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości, pytania, zajrzyjcie na stronę https://krwiodawcy.org/, dopytajcie się telefonicznie, bądź osobiście w najbliższym centrum krwiodawstwa.